niedziela, 19 kwietnia 2009

on

Ciuciubabka

Top ten tego, co wie zawsze lepiej od Wałęsy i Frasyniuka ale nie od wahadełka

Całościowego skorowidzu dorabiać nie zamierzam. Ot - co znajdę, to dorzucę przy sposobności. W labiryncie Krupińskiego gubi się sam autor i musi dokonywać notatek flamastrem na ekranie.

 1. Nie mogę linkować do Ciuciubabki Krupińskiego, bo jutro otrzyma numer 7 i się zdezaktualizuje.
 2. Google Groups. 1997
 3. R.
 4. Szkic (propozycja) deklaracji wstepnej Polonii Niezaleznej.
 5. now@ on-line maj 2006.
 6. Untitled - wyszukiwalne tylko za pomocą wahadełek
 7. Untitled - też ciekawe i też niewyszukiwalne - nawet jak się tytulik sam doda, to ta lokalna stronka na wiejskim lokalnym intranecie tak czy siak nie jest zgłoszona do wyszukiwarek - podczytuje ją tylko pies z kulawą nogą, St. Wiarus i ja.
 8. Jest to chyba najkrotsza z moich dotychczasowych publikacji w “Kraju Utraconym” - i dobrze. Bo po co ja wlasciwie mam Wam - Polakom w Kraju i poza Krajem te dziure w brzuchu wiercic? Przeciez i tak zrobicie to co chcecie, tak jak robicie to rok po roku, kadencja po kadencji…Wiec moze potraktujmy to jedynie jako wskazanie tej ciagle istniejacej, choc kurczacej sie szansy aby dokonczyc porzadki zaczete 19 lat temu. Lub tez przestac zawracac sobie nimi glowe :) …via Untitled.
 9. archKU :arrow: demo niewyszukiwalności
 10. Działania takie jak Wirtualnej Polonii i osób takich jak Mirosław Krupiński daleko wykraczają poza powszechnie przyjęte normy prezentowania swoich poglądów.Oni straszą ludzi wizją Polski oddanej Niemcom przez volksdeutscha Tuska. Straszą nędzą i głodem jakie zaprowadzą rządy liberała i Żyda Rokity i PO. Nazywają oponentów szczurami, wszami itp. Odwołują się do najniższych instynktów. Podsycają agresję i lęk. Posługując się Bogiem, honorem i ojczyzną uprawiają czarną magię kłamstwa, podając ludziom do wierzenia nieistniejące fakty. Sieją strach i zamęt, sprytnie przemieszczając z brutalną propagandą polityczną, solidne, prawdziwe artykuły , które przez swój obiektywizm, lub po prostu głoszoną prawdę, pełnią rolę uprawdopodobniającą treść propagandową.W jednym ze swoich tekstów, w ramach wspomnianej polemiki, Mirosław Krupiński pisze, że Polonia się organizuje, że powstaje jakaś organizacja polonijna, która jest gotowa doprowadzić do zerwania wszelkich nici Polonii z Polską, jeśli by usunięto od władzy obecny rząd.To brzmi groźnie!via pl.indymedia.org | Wirtualna Polonia uprawia cenzurę polityczną!.

Poczekalnia kandydatów do pierwszej dziesiątki

 • Untitled - Krupiński jako guru USENETU - jak zwykle jako drugi po Wałęsie.

0 Komentarze:

Prześlij komentarz

Komentować mogą jedynie zalogowani użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
Do komentarza wstawiamy hiperłącze w postaci
<a href="http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub jakąś frazę</a>
tutaj więcej szczegółów