sobota, 22 listopada 2014

on
Naruszyć "mir domowy" można tylko w przypadku lokali prywatnych; ochronie instytucji służą inne przepisy. Niech się nieuctwo po Wyższych Szkołach Gotowania na Parze trochę dokształci.
2014-11-21 18:14:27

Aktualizacje
Obecne fałszerstwo wyborcze, które, jak mam nadzieje, tym razem dotarło do większej grupy Polaków, jest ścianą, za którą dla człowieka odpow… Więcej »

kRajanie nigdy nie pragnęli żadnej obsranej wolności - ino tylko obniżki cen wieprzowiny und kartofli cheer - ewentualnie jeszcze obniżki cen cukru na bimber.

Czy zwróciliście uwagę na zachowanie prezesa (padyszacha? generała-admirała?) Piechocińskiego w piątek przed wyborami? Bardzo nerwowo zareagował na sondaż dający PSL zaledwie 5 proc. poparcia. Jak ...
19-11-2014 12:29 CET
Dupki żołędne
15 godzin temu22 listopada 2014, 23:35
Warzecha to asekurant! Od dawna miałem go dość. Przez niego przestałem oglądać przegląd tygodnia w klubie Ronina. P. Stankiewicz i p. Braunem proszę sobie gęby nie wycierać! 

3 Komentarze:

 1. Pewnego dnia w tej zasranej już prawie do sufitu stajni Augiasza obudzi się pan nie z ręką w nocniku, tylko po szyję w gównie - bez opozycji, bez paszportu, w zamkniętych granicach, z rządami przy pomocy dekretów, całkowicie rozpasaną klasą urzędniczą i znikaniem bez wieści niezadowolonych w nocy i mgle. Ale dopóki w telewizji jest zajefajnie, na grila jest co wrzucić, a i wypić co do tego, PT Rodacy Pańscy Zamieszkali w Kraju wyrażą głęboką satysfakcję z takiego stanu rzeczy, po czym napiszą na pana, jako element wichrzycielski, donos

  za pomocą Zajefajnie, czyli demokracja hybrydowa - blog Marcin Kacprzak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki teraz macie mandat, by upomnieć się o zatrzymanych i niesłusznie postawionych przed sądem, skoro sami potępiliście, to co zrobili?

   za pomocą Róbcie sobie dalej ustawki z Millerem - Pejzaż Horyzontalny | Rzepka.

   Usuń
  2. Znana już od lat choroba zwana "pomroczność jasna" dotknęła szczególnie wyborców głosujących do sejmików wojewódzkich 17,93 proc. głosów nieważnych. Daje to 2.162.581 głosów.

   za pomocą PSL Zielona Ośmiornica - Prawda2.

   Usuń

Komentować mogą jedynie zalogowani użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
Do komentarza wstawiamy hiperłącze w postaci
<a href="http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub jakąś frazę</a>
tutaj więcej szczegółów