niedziela, 22 kwietnia 2007

on

Jerzy SzyfterJerzy Szyfter

redaktor naczelny

tel. (0-prefix-22) 530 43 16
e-mail:
jerzy.szyfter@infor.pl


Dorota MandesDorota Mandes
redaktor prowadzący

tel. (0-prefix-22) 530 42 08
e-mail:
dorota.mandes@infor.pl


Marta PerytMarta Peryt
redaktor

tel. (0-prefix-22) 530 41 90
e-mail:
marta.peryt@infor.pl




Agnieszka Starewicz-JaworskaAgnieszka Starewicz - Jaworska
koordynator serwisu "Wydarzenia dnia"

tel. (0-prefix-22) 530 42 65
agnieszka.starewicz@infor.pl



Magdalena SzczepaniakMagdalena Szczepaniak
dziennikarz

tel. (0-prefix-22) 530 42 65
e-mail:
magdalena.szczepaniak@infor.pl



Agnieszka MartyniakAgnieszka Martyniak - Kowalczyk
redaktor

tel. (0-prefix-22) 530 40 38
e-mail:
agnieszka.martyniak@infor.pl



Grzegorz Wrona Grzegorz Wrona
redaktor

tel. (0-prefix-22) 530 41 90
e-mail:
grzegorz.wrona@infor.pl



Pawe MandesPaweł Mandes
programista

tel. (0-prefix-22) 530 42 14
e-mail:
pawel.mandes@infor.pl




Pawe MandesRadosław Cetra
programista

tel. (0-prefix-22) 530 42 14
e-mail:
radoslaw.cetra@infor.pl




Przemek Grochocki Przemysław Grochocki
programista

tel. (0-prefix-22) 530 42 14
e-mail:
przemyslaw.grochocki@infor.pl




Iwona Dejnarowicz-JackowskaIwona Dejnarowicz-Jackowska - kierownik








Ryszard PieńkowskiRyszard Pieńkowski
Prezes Zarządu
Grupa Wydawnicza INFOR S.A.

ul. Okopowa 58/72,
01-042 Warszawa


Bohdan GawrońskiBohdan Gawroński

Dyrektor Centrum Wydawniczego Gazety Prawnej

tel. (0-prefix-22) 530 43 43
e-mail:
bohdan.gawronski@infor.pl

0 Komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentować mogą jedynie zalogowani użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
Do komentarza wstawiamy hiperłącze w postaci
<a href="http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub jakąś frazę</a>
tutaj więcej szczegółów