poniedziałek, 16 kwietnia 2007

on
Sitwa kontra Brzytwa: "Daleka jestem od wyśmiewania lęków Oleksego, w końcu świetnie zna Sitwę i wie najlepiej na co ją stać. My też już co nieco wiemy, nie wszystko ale wystarczająco dużo, żeby wyznań Oleksego nie traktować z góry jako zwierzeń żebrzącego o uwagę paranoika. Falzmann, Papała, Sekuła, Baranina - można sypać jak z rękawa dowodami na to, że uciszyć można każdego. Nawet jeśli ten ktoś akurat siedzi w świetnie strzeżonym austrackim więzieniu. Nawet Leszek Miller uznał swój wypadek lotniczy za próbę 'zdymisjonowania' go z funkcji premiera. Rywin nie ryzykował i wolał pójść siedzieć niż zdradzić mocodawców. Oleksy naprawdę wie z kim się zadawał i nie dziwię się, że się boi."

0 Komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentować mogą jedynie zalogowani użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
Do komentarza wstawiamy hiperłącze w postaci
<a href="http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub jakąś frazę</a>
tutaj więcej szczegółów