sobota, 21 stycznia 2006

on
Poniżej nieustająca lista zdeletowanych niesuusznych stroniczek i forów, co to stały waadzy pomrocznej kością w gardle:
 1. Z góry upatrzone pozycje na forum Kralisza likwidowane
 2. i zdeformowane
  z polską literką ogonkową ś, co nam daje do myślenia na temacik narodowości hackera hehehe. A tak niewinnie to przecie wyglądało


 3. Zlikwidowana lista dyskusyjna tuby propagandowej konsulatu. Wystarczył jeden spammer o nicku bloom na usprawiedliwienie likwidacji.


 4. Serwis Polonia Wirtualnej Polski:
  > "Likwidacja serwisu Polonia
  > 28.01.2002
  > 1 lutego Serwis Polonia Wirtualnej Polski zniknie bezpowrotnie."
  Rusza portal „Wirtualna Polonia”: "Pod koniec stycznia 2002 roku został zamknięty (ze względów ekonomicznych) Serwis Polonijny w Internecie, który był jednym z działów portalu „Wirtualna Polska” i jednym z największych źródeł o tej tematyce w Internecie. W przeddzień zniknięcia z sieci, jego redaktorzy zamieścili wywiad z inicjatorami nowego, analogicznego przedsięwzięcia w Internecie „Wirtualna Polonia”.

  Głównymi animatorami uruchomionego 1 lutego w Szwecji portalu polonijnego są dziennikarz i redaktor miesięcznika „Relacje” Krzysztof Mazowski oraz przedsiębiorca Włodzimierz Kuliński.
  Pomysł uruchomienia nowego portalu jest, zdaniem założycieli, w pewnym sensie wymuszony likwidacją Serwisu Polonia prowadzonego dotychczas przez portal „Wirtualnej Polski” i ma stanowić jego kontynuację pod adresem http://www.wirtualnapolonia.com/teksty.asp?TekstID=3.
  Ich zdaniem nikt dotąd nie odkrył możliwości komercyjnych takiego serwisu, więc nowy portal powinien finansować się sam.

  „Kurier Wileński”, 2 lutego 2002 r."

 5. Forum Polonia Michigan

  1. ► ► Kontynuacja Forum Paszportowego szantażu

 6. Paszportowy szantaż

  1. ► ► Reanimacja Paszportowego szantażu
 7. Internet Young Polonia

 8. Forum Polska 2000

  min. R. Sikorski: Stany podwójnego obywatelstwa zdarzają się nawet podsekretarzom stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych… zdarzają się milionom Polaków zagranicą i nie rozumiem dlaczego jest to problemem akurat dla małej garstki ludzi.

 9. web.archive.org/web/20040225014956/http://emigracja.pl/

  Nowy serwer EMIGRACJA:

  "Emigracja.pl – (Serwis Polaków Swiata) zostala umieszczona na serwerze 18 stycznia 2002 roku. Jest serwisem niekomercyjnym, tworzonym przez dwóch obywateli Polski mieszkajacych w Polsce: Marcina Rebacza i Arnolda Toczyskiego. Serwis jest przeznaczony dla Polaków rozwazajacych mozliwosc emigracji stalej lub czasowej, oraz dla tych, którzy juz sa na emigracji, i potrzebuja porad praktycznych zwiazanych z praca oraz przepisami emigracyjnymi. Zadaniem serwisu jest wspóltworzenie plaszczyzny wymiany informacji i kreowanie postawy wzajemnej pomocy Polaków za granica i w kraju.

  Serwis informacyjny www.emigracja.pl stawia sobie za cel wyciagniecie
  problematyki emigracji z kleszczy polskiego wstydu i izolacji. To próba mówienia o dzisiejszej emigracji szczerym i nowoczesnym jezykiem typowym dla forum internetowych, a takze suchym opisem emigracyjnych procedur. Wierzymy, ze prawda o tym zjawisku lezy wlasnie w tak uksztaltowanej przestrzeni: pomiedzy tym, co mówi ulica, szkola, dom, a wiedza, która przekazuje emigracyjny urzednik.."
Najnowszy knebelek http://obczyzna.blogspot.com/2005/03/nie-mwiem.html

Gazeta.pl : Forum : Polonia :: jeszcze nie zniknęło, aczkolwiek zagłuszarka gliniacka chodzi na pełnych obrotach, szargając opinię o Polonii, gdyż przypadkowy przechodzień surfer nie orientuje się, że idiotyczne i wulgarne posty umieszczane są tam z premedytacją przez Wojska Łączności z Polonią z Zagranicy.

"Re: Forum 'Kobieca Polonia' :
Autor: yaang
Data: 28.05.2005 16:32
---------------------------------------------
Możesz pisać zażalenie do założyciela forum.
Wszystko zależy od niego.
pozdrawiam
p/w
--
♪♫ Hedone - To tylko miłość ♪♫

delphinee:
"Re: Czy tutaj nastapil atak
Autor: delphinee
Data: 27.05.2005 01:52
---------------------------------------------
poziom forum uzależniony
jest od forumowiczów
- to oni tworzą powyższy poziom.
p/w

--
♪♫ Hedone - To tylko miłość ♪♫
Re: Delphine nie wie co odpowiedziec
Autor: delphinee
Data: 23.05.2005 18:55
:

"powiem tak, nie widze sensu o tym dyskutować
- dlatego się nie odzywam
odpowiedziałem na Twoje pytanie "dlaczego skasowane" i na tym koniec.
Na przyszłość pytanie o powód kasacji proszę kierować na @
cóż, my chyba nigdy się nie zrozumiemy [...]
ale to już nie mój problem
p/w
--
♪♫ Hedon - To tylko miłość ♪♫

Oczywiście nie chodzi tu o jakiekolwiek zrozumienie lecz o wypełnienie zaleceń odgórnych. Moglibyśmy tu sobie równie dobrze dla porównania surrealistycznie wyobrazić kapitana Piotrowskiego moderującego forum duchowieństwa.

Funkcionariusz/ka rybeńka zmienił sobie dziś ksyweńkę i wyciął około 50 pościków na ten temacik - głownie kolegi ontariana. Zerkałem sobie od czasu do czasu - rybeńka wyczekiwała na wylogowanie delikwenta i dopiero wtedy puszczała w ruch nożyce. Wycinanie nie miało więc absolutnie nic a nic wspólnego z netykietą a jedynie z prywatnym interesem rybeńki. Czegóż wszak można oczekiwać od parapsychola?

Czy warto więc pchać się na to forum? Jak już kto nie może się powstrzymać, to może coś wystukać przed łykędem - tekst ostanie się wtedy do poniedziałku rano.

Można tylko sobie pościągać sobie to i owo z kronikarskiego obowiązku.

web.archive.org/web/20021124172328/http://najmici.org/
obecnie http://najmici.net/ choć wszystkie odnośniki na stronach krajowych pozostały z końcówką .org bez przekierowania lub uaktualnienia.

Expatpol - Warszawski portal Polonii - usunął następujący niewygodny komentarzyk:

Polish Trojan Horse at the White House


Going back to point No. 2 of the Agenda, a good way of increasing the number of qualified Polish Americans in public office would be to prevent the government of Poland from disqualifying our people from obtaining security clearance by selling them Polish passports. This problem particularly affects the recent wave of post-Solidarity immigrants, who may be too sentimental, too naive, or too passive to resist the pressure of the government of Poland and may inadvertently destroy their own careers or jeopardize the careers of their children. I don't believe that we need any "affirmative action" for Polish American politicians and I don't think that the goal of increasing the number of qualified Polish Americans in public office will be helped by engaging in blatant lobbying efforts on behalf of the government of Poland. Such transparent lobbying for foreign interests will not gain the trust or the respect of the public and will only discredit those who believe that they can fool anyone by attaching the words "Polish American" to a shopping list of a corrupt and incompetent foreign government. Which is what I sincerely hope will happen to the authors of the Agenda, as I would not like to see such biased individuals in the government of my country.

THE Warsaw AGENDA FOR 2004 AT THE WHITE HOUSE0 Komentarze:

Prześlij komentarz

Komentować mogą jedynie zalogowani użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
Do komentarza wstawiamy hiperłącze w postaci
<a href="http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub jakąś frazę</a>
tutaj więcej szczegółów