poniedziałek, 19 lutego 2007

on
"Poruszę tutaj sprawę, która od kilku tygodni jest wyjątkowo gorąca poza Polską, a jakoś przycichła w samej Polsce. Otóż chodzi mi o tzw. podwójne opodatkowanie osób legalnie pracujących w UK (i kilku innych krajach), które już podatek zapłaciły w UK.

Wg. obecnie obowiązujących bandyckich i mafijnych przepisów podatkowych osoby pracujące w UK powinny dopłacić różnicę podatkową w Polsce. Jest to przykład jak państwo chce wyciągnąć łapska po nie swoje pieniądze. Pieniądze zarobione w uczciwy i ciężki sposób, z dala od rodziny, od, dzieci, od najbliższych, od przyjaciół, od Polskiej ziemi, mieszkając w angielskich warunkach - tj. najczęściej w 6 - 8 osób w mieszkaniu..."

0 Komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentować mogą jedynie zalogowani użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
Do komentarza wstawiamy hiperłącze w postaci
<a href="http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub jakąś frazę</a>
tutaj więcej szczegółów