poniedziałek, 5 maja 2008

on
"Matkę_Kurkę znają wszyscy. Najbardziej rozpoznawalna postać polskiego politycznego internetu, człowiek o niezależnych, racjonalnych i zdecydowanych poglądach. Pisze doskonale - choć dość specyficznym stylem. Głównie na tematy bieżące - ale czasem z pod jego klawiatury wychodzi tekst bardziej przekrojowy. Oto jeden z tych tekstów, które powinny być wydane w jego zbiorze felietonów."

[ fountain: Czytanki (nie)oszołomów - 2008 - 05 - 03 « Azruzelski – zwykłe wciskanie ]

RSS

http://obczyzna.wordpress.com/2008/04/27/matka-kurka/trackback/

Czy Matka Kurka może być Mieczysławem Rakowskim czy Jerzym Urbanem czy obydwoma naraz?

Pochwała Azruzelskiego zdaje się potwierdzać moją hipotezę.

A poza tym wszystko po staremu:
Niezależny Serwis Informacyjny - List otwarty do Lecha Wałęsy: "Ciebie siedzącego w kącie na wiadrze przedstawił jako speca od plakatowania. Pamiętam jak dziś, Ty nawet nie wstałeś przy przywitaniu tak byłeś wystraszony, nie wiem dlaczego."
.

3 Komentarze:

 1. Dotąd za politykę PiS odpowiadał szaman z RM, teraz będzie pomagał Urban!: "pan Jacek K. człowiek wielokrotnie skazany za mówienie prawdy i pan Piotr G, pomocnik samego Nadredaktora Urbana, pięknie ubili interes medialny i nikt się nie brzydził, a przecież interes musiał być przyklepany przez samych bossów, czyli pana i Jarosława Kaczyńskiego i pana Jerzego Urbana. Komitywa w komitecie towarzyszy i tym rad sposobem Jerzy Urban do spółki z Jarosławem Kaczyńskim układa ramówkę TV."

  OdpowiedzUsuń
 2. Matka Kurka.: "Boże pobłogosław premiera Tuska i wszystkich ministrów, ciężko pracujących dla naszego wspólnego dobra, niech Duch Święty i pamięć o naszych wielkich Rodakach doda sił temu wielkiemu Polakowi i nam wszystkim wyborcom PO, prawdziwym Polakom, bohaterom naszych czasów.  Podpisano: Matka Kurka.
  (Zbieżność nazwisk przypadkowa.)"

  OdpowiedzUsuń
 3. Biblioteka internetu » Blog Archive » Komentarz do wpisu Panom już dziękuję od telegraphic observer: "Jedna matka-kurka mu się oparła, i jego uwodzeniu. Jeden filozof miał zupełną, stuprocentową rację, gdy powiedział - wszystko płynie. Po polsku strumieniami płyną słowa. Czy to matki-kurki, czy z innego kurka woda się leje. Z dwóch kurków: polityczna miesza się z ekonomiczną, leje się wprost do zlewu, pardon, do zmywaka. A kto na nim pracuje? Polak Mały."

  OdpowiedzUsuń

Komentować mogą jedynie zalogowani użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
Do komentarza wstawiamy hiperłącze w postaci
<a href="http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub jakąś frazę</a>
tutaj więcej szczegółów