wtorek, 13 lipca 2004

on
Wirtualna Polonia: "Tu tkwi chyba klucz do zrozumienia choć po trosze zasad działania III Rzeczpospolitej. W sferze jej działania akceptuje się tylko te środowiska, które w jakikolwiek sposób związane były z wydarzeniami i duchem obrad Okrągłego Stołu. Każda formacja spoza tego układu nie jest godna zajęcia na scenie politycznej Polski żadnego miejsca. Demokracja III Rzeczpospolitej jest demokracją Okrągłego Stołu i elit intelektualnie z nim związanych. Kto nie chce podporządkować się temu układowi – nie ma prawa politycznego bytu. W najlepszym razie powinien być – jak to sama wyraziła pani Jaruga-Nowacka – zdelegalizowany. Nie sposób się więc dziwić, że deklaracja o IV Rzeczpospolitej budzi popłoch i konsternację. Bo gdzie się podzieją ci wszyscy, którzy utrwalają dotychczasowy stan rzeczy? "

0 Komentarze:

Publikowanie komentarza

Komentować mogą jedynie zalogowani użytkownicy z podwyższonym stopniem anonimowości. Anonimy niskiego stopnia nadal odbieram na priva, ale ich nie publikuję ze względu na hasbarę schetyniątek.
Można tu użyć niektórych znaczników HTML, takich jak <b>, <i>
"Przepis" na aktywny link w komentarzu (dla niezorientowanych):
Do komentarza wstawiamy hiperłącze w postaci
<a href="http://poprawczak.blogspot.com/2013/04/anonimowe-komentowanie.html">tu wstawiamy tytuł linkowanego utworu lub jakąś frazę</a>
tutaj więcej szczegółów